Для нас важлива безпека вашої дитини

Іграшки та аксесуари Fehn відповідають найвищим стандартам якості та безпеки товарів для дітей. Логотип FEHNSAFE — це наша обіцянка відповідати цим стандартам для всіх іграшок Fehn. Усі наші товари перевіряються провідними незалежними інститутами тестування на безпеку та відповідність етичним і правовим вимогам.

Стандарти якості нашої продукції відповідають:

  • європейській директиві щодо безпеки іграшок 2009/48/CE
  • європейському стандарту EN 71. Ця директива визначає правила безпеки для іграшок і визначає вимоги та методи випробувань для різних властивостей іграшок.
  • технічному регламенту безпечності іграшок №151 (Україна)

Продукція Fehn ретельно перевіряється відповідно до:

  1. EN 71-1 (Механічні та фізичні властивості). Цей стандарт перевіряє цілісність механічних і фізичних властивостей, форми та розміру, міцності шва, конструкції, вимог до звуку, маркування та упаковки випробовуваної продукції.
  2. EN 71-2 (Займистість)
  3. EN 71-3 (Міграція певних елементів). Цей стандарт перевіряє міграцію різних важких металів, включаючи свинець, хром або кадмій, з матеріалу для іграшок.
  4. EN 71-9:2005 (Органічні хімічні сполуки). Цей стандарт включає випробування на антипірени, барвники (емульсійні фарби), первинні ароматичні аміни (наприклад, анілін або бензидин), на вміст мономерів (наприклад, бісфенол А або формальдегід) і пластифікатори.

Перевірка вищевказаних параметрів є необхідною умовою для того, щоб іграшки мали логотип CE. Таким чином, CE означає «Conformité Européenne» (європейська відповідність). Використання цього логотипу на продукті демонструє, що Fehn, як виробник, відповідає вимогам усіх чинних директив ЄС.

Додаткові вимоги законодавства Німеччини...

...включаючи Закон про безпеку продукції, Закон про маркування текстилю, Кодекс про харчові продукти та корми (LFGB) і Постанову про споживчі товари.
Ці вимоги тестують, серед іншого, азобарвники та пластифікатори (фталати), визначені як канцерогенні, а також стійкість зовнішніх матеріалів до слини та поту.

 

Paradise Toys – наше власне виробництво на Шрі-Ланці

Як виробник якісних іграшок для немовлят, головними пріоритетами для Fehn є безпека та дотримання етичних і правових вимог. Ось чому Fehn не використовує сторонніх постачальників і покладається на власні виробничі потужності на Шрі-Ланці під керівництвом Німеччини та виробничі процеси відповідно до німецьких стандартів якості.

Компанія-виробник «Paradise Toys (Pvt.) Ltd.» була заснована в 1995 році Арнольдом Феном і є частиною сім'ї компаній Фена. Арнольд Фен, Арнольд Хілмар Фен і доктор Ахім Фен є генеральними директорами Paradise Toys, що ще раз демонструє, що Фен — це буквально «сімейний бізнес». Наші співробітники зі Шрі-Ланки є такою ж частиною родини компаній Fehn, як і співробітники в Німеччині.

У Paradise Toys працює бл. 2000 людей.

Виробничі потужності на Шрі-Ланці регулярно перевіряються відповідно до положень Ініціативи соціальної відповідності бізнесу (BSCI), ініціативи з покращення глобальних умов праці, а також сертифіковані відповідно до стандарту ISO 9001. Міжнародний стандарт управління якістю ISO 9001 визначає, яким вимогам має відповідати керівництво компанії, щоб підтримувати визначений стандарт управління якістю. Постійний власний аналіз сировини, що використовується, суворий контроль якості кінцевої продукції та постійне вдосконалення заходів моніторингу та контролю забезпечують стабільно високий рівень гарантії якості.

70-річний досвід у розробці та виробництві іграшок, тісна співпраця між командою дизайнерів продукції в Rödental і виробничим майданчиком у Шрі-Ланці гарантують незмінно високу ігрову цінність, якість і безпеку продукції Fehn.